vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Zarka Muravská uspela v celoslovenskom kole súťaže „Ochranárik“

 Zarka Muravská uspela v celoslovenskom kole súťaže „Ochranárik“

Slovensko v zastúpení Ministerstvom vnútra SR v spolupráci s okresnými úradmi je jediným členským štátom Európskej únie, ktorý vykonáva oslavu európskeho dňa čísla tiesňového volania 112 spojeného s oslavou národného dňa 112, nielen 11. februára - 11.2., ale aj 1. decembra - 1.12.

V tejto súvislosti prebehol 4. ročník výtvarnej súťaže „Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany“ na úrovni materských škôl, základných škôl I. a II. stupňa, základných umeleckých škôl, špeciálnych škôl a detských domovov.

Slávnostné a oficiálne vyhlásenie výsledkov národného kola súťaže bolo dňa 22. marca 2017 v priestoroch sobášneho paláca v Bytči za účasti generálnej riaditeľky sekcie krízového riadenia Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, JUDr. Lenky Hmírovej, prednostu okresného úradu Bytča, ďalších zástupcov Ministerstva vnútra SR, prednostov okresných úradov, vedúcich a zamestnancov odborov krízového riadenia okresných úradov, riaditeľov škôl a pedagógov, ocenených súťažiacich a ich učiteľov i rodičov.

Do národného kola tejto súťaže bolo za náš okres zaslaných 7 prác – víťazov jednotlivých kategórií. Napokon v kategórii „Najlepšie dielo súťaže“ spomedzi všetkých 79 okresov obsadila 3.miesto Zarka Muravská z MŠ Hanušovce nad Topľou. K úspechu a oceneniu srdečne blahoželáme samotnej ocenenej, ako aj materskej škole, jej pani riaditeľke Silvii Hrehovej a učiteľke Kataríne Bindasovej. 
 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum