vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Starší dorastenci odštartovali jar remízou v Martine

Dorastenci MFK Vranov vstúpili do odvetnej časti II. ligy na pôde na Martina. Starší dorastenci uhrali remízu 1:1, ktorú v poslednej minúte zariadil z priameho kopu Dvorjak. V prvom polčase hrozili domáci predovšetkým zo štandardiek, kedy sa snažili ťažiť zo svojej výškovej prevahy, na čo Vranovčania reagovali rýchlymi kontrami, po ktorých mali najbližšie ku gólu Soták s Kulmanom. Martin otvoril skóre v závere úvodného dejstva po rohu. V podobnom duchu sa nieslo dianie na trávniku aj po zmene strán, len s tým rozdielom, že po spálenej tutovke Berendu sa z priameho kopu nariadeného za faul na Tabaku milimetrovou strelou presadil Dvorjak.

Mladší dorastenci Vranova hrali s Martinčanmi v prvom polčase otvorenú partiu, no v druhom dejstve doplatili na kondičný deficit, čo domáci využili na hladké víťazstvo.