Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

V Dlhom Klčove sa predstavili mladé talenty

Kultúra / Hornozemplínske osvetové stredisko / V Dlhom Klčove sa predstavili mladé talenty

V nedeľu sa v Dlhom Klčove uskutočnil 22. ročník okresnej súťaže mladých spevákov a inštrumentalistov pod názvom Talenty 2013. Odbornej porote sa predstavilo v šiestich kategóriách 41 mladých umelcov a 4 kolektívy.

Výsledky:
Kategória ľudový spev do 10 rokov
:
1. Alexandra Jevčáková (ZŠ Bernolákova Vranov n.T.), 2. Hanka Kocáková (DFS Cifroško pri ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.), 3. Agáta Škripová (ZŠ Bernolákova Vranov n.T.).
Za objavnosť a primeraný výber – Natália Huttmanová (ZŠ Nižný Hrabovec)

Kategória ľudový spev nad 10 rokov:
1. Michal Budai (ZŠ Lúčna Vranov n.T.), 2. Soňa Metyľová (DFS Cifroško pri ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.), 3. Daniela Janočková (ZUŠ Hanušovce n.T.).

Inštrumentalisti:
1. Maroš Hliboký (ZUŠ Hanušovce n.T.), Viktória Jenčová (SZUŠ Dlhé Klčovo), 3. Michal Budai (ZŠ Lúčna Vranov n.T.).

Spevácke skupiny:
1. SS detského Cifroško - starší, 2. SS detského Cifroško - mladší, 3. SS detského Ďatelinka.

Kategória populárny spev do 10 rokov:
1. Laura Krupová (ZŠ Pavlovce), 2. Alexandra Jevčáková (ZŠ Bernolákova Vranov n.T.), 3.Ivana Koreňová (ZUŠ Hanušovce n.T.) a Anna Maťašová (ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.).

Kategória populárny spev nad 10 rokov:
1.Peter Gáč (ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.), 2. Iveta Janočková (ZŠ JUH Vranov), 3.Michaela Maselková (ZŠ Lúčna Vranov n.T.) a Alexandra Janová (ZŠ JUH Vranov n.T.)

V Dlhom Klčove sa predstavili mladé talenty

Kultúra / Hornozemplínske osvetové stredisko / V Dlhom Klčove sa predstavili mladé talenty

V nedeľu sa v Dlhom Klčove uskutočnil 22. ročník okresnej súťaže mladých spevákov a inštrumentalistov pod názvom Talenty 2013. Odbornej porote sa predstavilo v šiestich kategóriách 41 mladých umelcov a 4 kolektívy.

Výsledky:
Kategória ľudový spev do 10 rokov
:
1. Alexandra Jevčáková (ZŠ Bernolákova Vranov n.T.), 2. Hanka Kocáková (DFS Cifroško pri ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.), 3. Agáta Škripová (ZŠ Bernolákova Vranov n.T.).
Za objavnosť a primeraný výber – Natália Huttmanová (ZŠ Nižný Hrabovec)

Kategória ľudový spev nad 10 rokov:
1. Michal Budai (ZŠ Lúčna Vranov n.T.), 2. Soňa Metyľová (DFS Cifroško pri ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.), 3. Daniela Janočková (ZUŠ Hanušovce n.T.).

Inštrumentalisti:
1. Maroš Hliboký (ZUŠ Hanušovce n.T.), Viktória Jenčová (SZUŠ Dlhé Klčovo), 3. Michal Budai (ZŠ Lúčna Vranov n.T.).

Spevácke skupiny:
1. SS detského Cifroško - starší, 2. SS detského Cifroško - mladší, 3. SS detského Ďatelinka.

Kategória populárny spev do 10 rokov:
1. Laura Krupová (ZŠ Pavlovce), 2. Alexandra Jevčáková (ZŠ Bernolákova Vranov n.T.), 3.Ivana Koreňová (ZUŠ Hanušovce n.T.) a Anna Maťašová (ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.).

Kategória populárny spev nad 10 rokov:
1.Peter Gáč (ZŠ Sídlisko II. Vranov n.T.), 2. Iveta Janočková (ZŠ JUH Vranov), 3.Michaela Maselková (ZŠ Lúčna Vranov n.T.) a Alexandra Janová (ZŠ JUH Vranov n.T.)

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok